Küçük Bütçelerle Büyük Kitlelere Ulaşın

Madbin.com üzerinde reklam vererek her gün binlerce potansiyel müşteriye ve ziyaretçiye ulaşabilirsiniz!

  • 1$ ile reklam verin!
  • Direkt hedef kitlenize ulaşın!
  • Google'da sıralamanız yükselsin!
  • Sosyal medyada tanının!
  • Markanızın bilinirliğini arttırın!

Esnek reklam formatlarından yararlanın, markanızı tanıtın!Özel Kampanya

$0.99/gün       

Eski fiyatı: $3.99/ay

Küçük Bütçelerle Büyük Kitlelere Ulaşın

Madbin.com, yüzlerce farklı konuda binlerce farklı testin olduğu bir sosyal bilgi yarışması sitesidir. Madbin'de, siteniz veya hizmetinizle ilgili test sayfalarına günlük 1$ gibi bütçelerle sponsor olarak ihtiyacınız olan ziyaretçi ve müşterilere çok ucuza ulaşabilirsiniz!

Neden Madbin'e reklam vermelisiniz?
Madbin'de her ilgi alanı ve konuda quiz vardır. Bu quizlerden istediğiniz birine günlük 1$ gibi bir bütçe ile sponsor olarak, sadece o konu ile ilgilenen kullanıcılara ulaşırsınız. Böylece hizmetiniz veya web sitenizin hedef kitlesine en uygun fiyata reklamınızı iletmiş olursunuz.

Madbin nedir?
Madbin, yüzlerce konuda binlerce testi barındıran sosyal bir bilgi yarışması sitesidir. Madbin'de kullanıcılar katıldıkları testlerden puanlar kazanıp bu puanlarla haftalık sıralamalarda üst sıralara çıkarak ödüller kazanır. Madbin şu an +200 bin üyesi ve aylık +600 bin sayfa gösterimi ile tamamen yerli sermaye ile kurulmuş bir platformdur. Sosyal medya (Facebook, Instagram, Twitter) sayfaları ile anlık olarak +100 bin kişiye ulaşmakta ve reklamınızı onbinlerce kişiye viral olarak yayabilmektedir.

Örnek reklam
Örnek olarak bahsedilen quiz sponsorluğu ve reklamın nasıl olduğunu örnek reklam sayfasından görebilirsiniz. Hemen tıklayıp inceleyebilirsiniz. Sağ tarafta logonuz ve sitenizin adı ile birlikte, quizin altında text reklam kutusunda sizin belirlediğiniz logo, başlık ve yazı ile birlikte direkt sitenize link verilmektedir.

1 GÜNLÜK REKLAM

Denemek için uygun
En Ucuz

$0.99
$3.99/ay %75 indirim
  • Reklamınız 1 gün boyunca madbin.com üzerinde yayında kalır.
SATIN AL

1 AYLIK REKLAM

Düzenli backlink!
En iyi backlink

$19.99
$79.99/ay  %75 indirim
  • Reklamınız 1 ay boyunca madbin.com üzerinde yayında kalır.
SATIN AL
Çok uygun bütçelerle müşterilere ulaşın
Madbin.com'da günlük 1$'dan başlayan bütçelerle istediğiniz konudaki quize quiz sponsoru olursunuz. Direkt bu konular ile ilgililenen kullanıcılar reklamınıza tıklar ve böylece doğrudan sizin ihtiyacınız olan kitleye hitap edebilirsiniz. Günlük 1$'dan başlayan bütçelerde daha uzun vadeli sponsorlukları çok daha uygun fiyatlarla alabilirsiniz. Aylık 19.99$ ile 1 ay boyunca reklamlarınız o quize giren bütün kullanıcılar tarafından görülür ve tıklanır. Böylece doğru kitleye en uygun fiyatla ulaşabilirsiniz.


Google reklamlarından daha ucuza daha fazla tıklama!
Google veya Facebook üzerinde markanız için reklam verdiğinizde tıklama başına ortalama 0,5-2 lira ödeme yaparsınız. Oysa Madbin quiz sponsorluğunda sadece günlük veya aylık ödeme yaparak binlerce ziyaretçiye ulaşabilirsiniz. Örnek olarak günlük 1$ bütçe ile Google'da en fazla 2-4 ziyaretçiye ulaşabilirken, Madbin'de 1$'a 24 saat boyunca yüzlerce ziyaretçiye ulaşırsınız.


Reklamınızı sadece istediğiniz kitle görsün!
Madbin.com'da reklamlarınızı istediğiniz quize yönelik olarak verebilirsiniz. Örnek olarak bayan giyimi üzerine bir siteniz varsa, Madbin'deki bayan giyimi üzerine hazırlanmış bir quize sponsor olabilir, ya da çalışan kadınların ilgisini çekecek moda kategorisindeki herhangi bir quize sponsor olabilirsiniz. Böylece reklamınızı görenler sadece o quize giren, yani o konu ile ilgilenen kadınlar olacak ve 1$ bütçe ile direkt hedef kitlenize ulaşabileceksiniz!


Sitenizin sıralaması Google'da yükselsin!
Madbin.com günde onbinlerce sayfa gösterimi yapan bir websitesidir. Bildiğiniz gibi büyük ve kaliteli sitelerde sitenizin adının ve linkinin geçmesi SEO için büyük bir gerekliliktir. Madbin'de reklam verdiğiniz sürece Google sıralamanız yükselir ve arama sonuçlarında siteniz daha üst sıralarda yer alır.


Reklamlarınız hem bilgisayarda hem telefonda!
Madbin telefonlar için özel hazırlanmış versiyonu ile telefondan giren kullanıcıların da reklamlarınızı sorunsuz ve maksimum performans ile görebilmelerini sağlar. Böylece telefon kullanan kullanıcılara da birebir erişmeniz sağlanır.


Sosyal medyada yüz binlere ulaşın!
Madbin.com sosyal medyada 100 binin üzerinde takipçiye sahiptir. Quiz sponsoru olan her sponsorun reklamı sosyal medya hesaplarından da tanıtılır. Böylece günlük 1$ bütçe ile her gün Facebook, Twitter ve Instagram'dan gelen ekstra yüzlerce ziyaretçiye ulaşırsınız!


Marka bilinirliğinizi arttırın!
Madbin'de ne kadar çok quize sponsor olursanız, kullanıcılar quize girdiklerinde sizin logonusu o kadar fazla görür ve isminizi o kadar fazla duyar. Böylece o anda kullanıcı reklamınıza tıklamasa bile isminizi duymuş olur ve o konu ile sizin markanızı özdeşleştirir. Marka bilinirliğiniz günde 1$ ile artar ve kullanıcılarınız ile aranızda bir bağ kurulur.


Esnek reklam formatları ile tanışın!
Quiz sponsorluğu dışında Madbin'de quizlere ödül sponsoru olabilir veya direkt banner reklam verebilirsiniz. Haftalık sıralamalarda yükselenlere ödüller verebilir ya da sadece sosyal medya kampanyaları için reklam verebilirsiniz. Bunlar ve daha fazlası için bize destek@hozzt.com mail adresimizden ulaşabilir ve bilgi alabilirsiniz.


Haftanın quizleri arasında sponsor olduğunuz quiz gösterilsin!
Madbin üyelerine her hafta, geçen haftanın en beğenilen quizlerinin olduğu bir mail gönderilir. Bu mail içinde sponsorlu quizler de yer alır. Günlük 1$ bütçe ile reklam verdiğinizde bu maillerde de isminiz geçer ve Madbin'in 200 bin üyesine ulaşabilirsiniz.


Sitenizin ziyaretçilerine eğlenceli quizler sunun!
Madbin'de kendi sitenizin ziyaretçilerinin ilgisini çekebilecek quizler oluşturabilirsiniz. Oluşturduğunuz quizleri sitenizde tüm üyelerinizle paylaşabilirsiniz. Böylece kullanıcılarınız eğlenebilir, sitenizde daha sık vakit geçirebilir ve sitenize daha fazla girerler.

Aklınıza takılan sorular mı var?

Biz buradayız. 7/24 bize ulaşarak sorularınızı iletebilirsiniz. Hemen bizi arayın: 0 (850) 885 11 22

Kullanıcılarımız bizi seviyor!

Hozzt'u bizden değil kullanıcılarımızdan dinleyin. Daha fazlasını isterseniz yorumlar sayfamızdaki, müşterilerimizin kendi yazdıkları yorumları inceleyebilirsiniz.