Yönetimli SSD Diskli Cloud VPS Paketleri

Yüksek performans, ücretsiz sunucu yönetimi, ücretsiz sunucu ve site taşıma hizmeti ve %99.9 kesintisizlik garantisi ile yüksek CPU ve RAM sahibi sunucularımızı en iyi fiyat garantisi altında en uygun fiyatlarla alabilir ve kesintisizliğin keyfini çıkarabilirsiniz!

Cloud VPS CPU RAM SSD Disk Trafik İndirim Ücret
SSD VPS 1 1 1 GB 20 GB SSD 100 Mbit - 1000 GB %33 14.99$    9.99$ /ay HEMEN AL
SSD VPS 2 2 2 GB 40 GB SSD 100 Mbit - 1000 GB %33 29.99$    19.99$ /ay HEMEN AL
SSD VPS 3 4 4 GB 60 GB SSD 100 Mbit - 2000 GB %36 55.99$    35.99$ /ay HEMEN AL
SSD VPS 4 6 8 GB 100 GB SSD 100 Mbit - 2000 GB %38 79.99$    49.99$ /ay HEMEN AL
SSD VPS 5 8 16 GB 200 GB SSD 100 Mbit - Limitsiz GB %41 169.99$    99.99$ /ay HEMEN AL


Sitelerinizi biz taşıyoruz!

Başka bir hosting şirketi ile çalışıyorsanız ve memnun değilseniz hozzt.com yanınızda! Site taşıma işlemleri gözünüzde büyüyorsa korkmayın. Bizden hizmet aldığınızda sizin için eski hosting şirketinizdeki sitenizi biz ücretsiz olarak taşıyıp hazır halde size teslim ediyoruz. Böylece sizin hiçbir işlem yapmanıza gerek kalmadan, hiçbir veri kaybı veya hizmet kesintisi yaşamadan siteniz kaldığınız yerden hozzt.com üzerinde yayın yapmaya devam ediyor. Sizin sadece siparişinizi verip, arkanıza yaslanıp beklemeniz yeterli.

Hızlı Siteler, yüksek performans.. Sunucularımız Türkiye’de..

İster profesyonel, ister kişisel olsun her site sahibi sitesinin hızlı olmasını ister. Bu isteğinizi çok iyi biliyoruz. Bu sebeple sunucularımızı Türkiye’de barındırıyoruz. Siteleriniz, kendimize ait sunucularımız üzerinden maksimum hız ile yayın yapıyor. CloudLinux ve LiteSpeed sistemleri ile optimize edilmiş sunucularımız ile maksimum hızlara ulaşabilirsiniz.

Teknik desteğimizi çok seveceksiniz!

7/24 kesintisiz teknik destek hizmetimiz ile gece gündüz bizimle her konuda iletişime geçebilirsiniz. İsterseniz sitenizde yaşadığınız bir problemde, isterseniz danışmak istediğiniz bir konuda, veya isterseniz de canınız sıkıldığında bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bizimle ilgili araştırma yaptığınızda, teknik destek hizmetimizin farkını hemen anlayabilirsiniz. Destek bildirimlerinizi ortalama 4 dakika içinde yanıtlıyoruz. Günün her saati sizin için çalışıyoruz!

Rakiplerimizden korkmuyoruz!

Rakiplerimizin isimlerini gizlemiyoruz. Altyapımıza ve destek hizmetlerimize yaptığımız yatırımlar ile son 7 yıldır birlikte çalıştığımız on binlerce kullanıcı yanılıyor olamaz. Bize aldığınız hizmet süresince her konuda koşulsuz güvenebilirsiniz!

Anlık ihtiyaçlar için anlık çözümler!

Cloud altyapısının avantajıyla anlık olarak kaynak ihtiyacınız ve ziyaretçileriniz arttığında, yine anlık olarak sisteminize kaynak ekleyebilirsiniz. Örnek olarak, eğer belirli birkaç gün için yüksek ziyaretçi sayısına sahip olacağınızı öngörüyorsanız, o günler için sisteminize ekstra kaynak ekleyebilirsiniz. Böylece gereksiz olarak büyük sunucu almak yerine, sadece yüksek kaynağa ihtiyacınız olan günler için kaynak ekleyerek yalnızca o günlere ait fazladan kaynak kullanımı için ücret ödersiniz. Böylece hem kesintisizliğinizi hem de bütçenizi korursunuz.

Sunucularınızı ücretsiz yönetiyoruz!

Bildiğiniz gibi hosting şirketleri VPS ve dedicated sunucular için teknik destek hizmeti vermez. Bu hizmet maliyetli ve zaman alan bir hizmet olduğundan, genellikle şirketler bu hizmeti ek ücret ile sunar. Fakat hozzt.com olarak teknik destek hizmeti ile perçinlenmiş markamızın gücüyle sunucunuza ücretsiz teknik destek sunuyoruz. Herhangi bir problemde bizimle iletişime geçebilir, sunucunuzun yönetim, monitör, yedekleme konuları ile ilgili bizden yardım isteyebilir veya dilediğiniz herhangi bir konuyu danışabilirsiniz. Biz buradayız, sizi bekliyoruz.

Güvenlik ve yedekleme her şeyden önce gelir!

Sitelerinizin güvenliği için sunucu üzerinde alınabilecek tüm önlemleri biz alıyoruz. Sistemlerimiz gecelik olarak McAfee şirketi tarafından taranmakta ve güvenliği onaylanmaktadır. Ayrıca Maldet taramları da her gece yapılarak sitelerinizin temiz olduğu tescillenmektedir. Ayrıca siteleriniz tarafımızca ücretsiz olarak her hafta yedekleniyor. Böylece herhangi bir zamanda son yedeğinize tekrar dönebiliyorsunuz.

En iyi fiyat garantisiyle içiniz rahat olsun!

Fiyatlarımıza güveniyoruz. Aynı hizmeti aynı koşullar ile başka bir firmada daha ucuza bulursanız o hizmeti size bulduğunuz en uygun fiyat ile sunmayı garanti ediyoruz. Böylece hozzt.com ile aldığınız hizmetin hem en kaliteli, hem de en ucuz olduğuna emin olabilirsiniz.

Size özel müşteri temsilcisi

Kurumsal ve VIP paketlerimizde destek bildirimleriniz öncelikli olarak yanıtlanmaktadır. Bu, size özel müşteri temsilcisi tanımlanarak sağlanmaktadır. Bildirimlerinizi ilettiğinizde size tanımlanmış müşteri temsilciniz birkaç dakika içinde size yanıt vermekte, böylece günün her saati birkaç dakika içinde sorunuzu iletebilmeniz ve sorununuzu çözümleyebilmeniz sağlanmaktadır.

Siteniz çok kaynak mı harcıyor? Doğru yerdesiniz!

Bazı siteler yüksek ziyaretçi ya da optimizasyon sorunları sebebiyle normal hosting paketlerinde izin verilemeyecek kadar cpu harcayabilir. Bu durumda ya VIP paketleri ya da VPS sistemleri düşünmeniz gerekebilir. Bu sistemlerimizde sunucuda yalnızca sizin siteleriniz bulunduğu için, kaynak kullanım limitlerine takılmazsınız. Ayrıca sitenizin ihtiyaçları arttıkça, anlık olarak kaynaklarınızı da arttırarak siteniz kapalı kalmadan kullanmaya devam edebilirsiniz.

Son teknoloji ile hazırlanmış altyapı ve veri merkezimiz

Dedicated sunucu ve Cloud VPS sunucu hizmetlerimizde bütün sunucularınız son teknoloji ürünü donanım ve ekipmanları kullanıyor. Yedekli sistemlerimiz ile %99.99 network kesintisizliği sunuyoruz. Türkiye’de barınan sunucularımız ile maksimum hız, maksimum güvenlik ve 7/24 teknik destek hizmeti bir arada!
Cloud VPS Servisleri İçin Bilmeniz Gerekenler


  • Aldığınız cloud VPS hizmetine dilediğiniz linux veya Windows işletim sistemi kurulumu yapılmaktadır. Sipariş sırasında işletim sistemini seçebilirsiniz.
  • Sunucunuza cPanel, Directadmin, Plesk, Maestro Panel gibi panel kurulumları tarafımızca yapılmaktadır. Sipariş sırasında bu lisanslardan istediğinizi seçmeniz ve almanız yeterlidir.
  • VPS kurulumları tarafımızca ücretsiz olarak yapılmakta ve hazır halde teslim edilmektedir.
  • Diğer hosting firmalarından farklı olarak, bizden alınan bütün VPS hizmetlerinde, aynı hosting ve reseller paketlerinde olduğu gibi ücretsiz teknik destek sunmaktayız.Hosting Paketleriniz İçin Ek Özellikler

Aşağıda hosting paketiniz için satın alabileceğiniz ek özellikler listelenmiştir

SSL Sertifikası

Kurumsal siteniz için daha fazla koruma ve güvenilirlik.

Ayrıca statik ip gerektirir Kurumsal 5 ve 6 Paketi ile ücretsiz

60 TL/yıl+ KDV

Statik IP Adresi

Kurumsal web siteniz için size özel dedike statik ip tanımlama. SSL Sertifikası ve Arama motoru optimizasyonları için ideal

Kurumsal 5 ve 6 Paketi ile ücretsiz

5 TL/ay+ KDV

com.tr Alan Adı

Firmanız veya kendiniz için .tr uzantılı alan adı hizmeti

Kurumsal 2 Paketi ile ücretsiz

25 TL/yıl+ KDV

Firmanıza Özel Müşteri Temsilcisi

Müşteri temsilcinize hızlı bir şekilde erişebilir ve basit hosting yönetim işlemlerinde yardım isteyebilirsiniz

Kurumsal 5 ve 6 Paketi ile ücretsiz

6 TL/ay+ KDV

Zaman Makinesi 3 Günlük Yedekleme

Müşteri temsilcinize hızlı bir şekilde erişebilir ve basit hosting yönetim işlemlerinde yardım isteyebilirsiniz

Kurumsal 3 ve 4 Paketi ile ücretsiz

4 TL/ay+ KDV

Zaman Makinesi Günlük Yedekleme

Müşteri temsilcinize hızlı bir şekilde erişebilir ve basit hosting yönetim işlemlerinde yardım isteyebilirsiniz

Kurumsal 5 ve 6 Paketi ile ücretsiz

6 TL/ay+ KDV

Yedeklerden Dönüş İşlemi

Müşteri temsilcinize hızlı bir şekilde erişebilir ve basit hosting yönetim işlemlerinde yardım isteyebilirsiniz

Her yedekten dönüş için

15 TL+ KDV

Bir Başlık Daha Olmalı

Tek başına kalmaması için burada bir başlık daha bulunması güzel olacaktır

Bir başlık daha olmalı

6 TL/ay+ KDV

Sıkça Sorulan Sorular

Hayır yanlış görmüyorsunuz. Sitede belirtilen disk ve trafik limitleri gerçek limitlerdir. Turhost.com, ofis.net Bulut Altyapısını kullanmaktadır ve gücünü bu altyapıdan almaktadır.
Tüm sunucularımız Türkiye'de Türk Telekom Gayrettepe Veri Merkezinde barındırılmaktadır. Sunucularımız Türkiye ADSL ve Fiber internet ağının merkezinde bulunması nedeniyle en hızlı internet erişimine sahiptir. Sitelerinize erişim yurt içi ve yurt dışından hızlı bir şekilde gerçekleşecektir.
Türkiye Cumhuriyeti yasalarına uygun olan, zararlı amaç taşımayan, telif haklarına ve sözleşmemize aykırı olmayan, bulunduğu sunucudaki diğer sitelere zarar verecek içerik barındırmayan içerikleri barındırabilirsiniz. Barındırma hizmetimiz ile birlikte sunulan disk alanı sadece web sitesinin
Sunmakta olduğumuz hizmetin sorunsuz olması birinci hedefimiz. Bu nedenle dilerseniz farklı bir yerde barındırdığınız sitenizi sorunsuz olarak hosting paketinize ücretsiz olarak taşıyabiliyoruz. Bu hizmet için ücretsiz taşıma hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Bu hizmet için %100 taşıma garantisi verilememektedir. Detaylar için müşteri temsilcimiz ile görüşmenizi tavsiye ederiz.
Hosting sunucularında barındırılan her site maksimum bir işlemcinin %25'i oranında işlemci kaynağı tüketebilir. Bu limit oldukça yüksek bir orandır ve genel olarak tüm web sitelerinin %99 unu sorunsuz bir şekilde barındırabilecek kapasiteye sahiptir. Ayrıca limitsiz paketlerimizde CPU oranlarının anlık olarak %50'ye kadar çıkmasına izin verilmektedir.
Canlı destek ya da iletişim numaralarımızdan bize ulaşabilirseniz kurumsal servisler satış temsilcimiz size hemen ulaşabilir ve sistem mühendislerimiz ile birlikte size özel çözümü oluşturabiliriz.
Birden fazla alan adı barındırılabilen Kurumsal Hosting paketlerimiz bayi statüsünde kullanılamamaktadır. Diğer paylaşımlı hosting hizmetlerinde olduğu gibi Kurumsal Hosting'de de ek alan adları için özel kullanıcı paneli tanımlanamaz.