Kaç Adet Çekirdek Almak İstiyorsunuz?

VPS Çekirdeği Nedir?
VPS sistemleri bir veya daha fazla çekirdeğin bir araya gelmesi ile oluşmaktadır. Her çekirdek 512MB RAM, 10GB SAN Disk Alanı, 2,4GHz CPU ve 3000GB/ay trafik bulundurmaktadır. Hemen başlamak için, ilk önce en az 1 çekirdek almanız gerekmektedir. Dilediğiniz kadar çekirdek eklemek için aşağıdaki kaydırıcıyı kullanabilirsiniz. Lütfen unutmayınız, kontrol panelinizden dilediğiniz zaman yeni çekirdek ekleyebilir veya çıkarabilirsiniz.

VPS sunucularda tarafımızca yedekleme yapılmamaktadır. Yedekleme işlemi için VPS panelinizden yedekleme hizmeti satın alabilir veya siteleriniz için kendiniz yedek alabilirsiniz. Fakat güvenliğiniz için mutlaka düzenli olarak yedekleme yapmanız önerilmektedir.

NOT: Genellikle Wordpress, forum, joomla gibi sitelerde 2 çekirdek yeterli olmaktadır. Eğer ileride 2 çekirdek sizin için yetersiz olursa, birkaç dakika içinde çekirdek sayınızı arttırabilirsiniz.

NOT: Bu adımda kontrol paneli ve yedekleme seçeneklerine ait ücretlendirme mevcut değildir. Kontrol paneli, windows/linux kombinasyonu, yedekleme seçenekleri, ek IP adresi gibi alımlarınızı müşteri panelinizden, vps sunucunuzu tanımlarken seçebilir, gerekli ödemeleri çekirdeğinizi aktive ettikten sonra yapabilirsiniz. cPanel ücreti 14.99$/ay şeklindedir. VPS serverlarda cPanel kullanabilmek için en az 2 çekirdek almanız gerekmektedir.
    • İzin verilen CPU

    • RAM

    • Alan

    • Trafik

    • Aylık Ücret

     $    Sitelerinizi biz taşıyoruz!

    Başka bir hosting şirketi ile çalışıyorsanız ve memnun değilseniz hozzt.com yanınızda! Site taşıma işlemleri gözünüzde büyüyorsa korkmayın. Bizden hizmet aldığınızda sizin için eski hosting şirketinizdeki sitenizi biz ücretsiz olarak taşıyıp hazır halde size teslim ediyoruz. Böylece sizin hiçbir işlem yapmanıza gerek kalmadan, hiçbir veri kaybı veya hizmet kesintisi yaşamadan siteniz kaldığınız yerden hozzt.com üzerinde yayın yapmaya devam ediyor. Sizin sadece siparişinizi verip, arkanıza yaslanıp beklemeniz yeterli.

    Hızlı Siteler, yüksek performans.. Sunucularımız Türkiye’de..

    İster profesyonel, ister kişisel olsun her site sahibi sitesinin hızlı olmasını ister. Bu isteğinizi çok iyi biliyoruz. Bu sebeple sunucularımızı Türkiye’de barındırıyoruz. Siteleriniz, kendimize ait sunucularımız üzerinden maksimum hız ile yayın yapıyor. CloudLinux ve LiteSpeed sistemleri ile optimize edilmiş sunucularımız ile maksimum hızlara ulaşabilirsiniz.

    Teknik desteğimizi çok seveceksiniz!

    7/24 kesintisiz teknik destek hizmetimiz ile gece gündüz bizimle her konuda iletişime geçebilirsiniz. İsterseniz sitenizde yaşadığınız bir problemde, isterseniz danışmak istediğiniz bir konuda, veya isterseniz de canınız sıkıldığında bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bizimle ilgili araştırma yaptığınızda, teknik destek hizmetimizin farkını hemen anlayabilirsiniz. Destek bildirimlerinizi ortalama 4 dakika içinde yanıtlıyoruz. Günün her saati sizin için çalışıyoruz!

    Rakiplerimizden korkmuyoruz!

    Rakiplerimizin isimlerini gizlemiyoruz. Altyapımıza ve destek hizmetlerimize yaptığımız yatırımlar ile son 7 yıldır birlikte çalıştığımız on binlerce kullanıcı yanılıyor olamaz. Bize aldığınız hizmet süresince her konuda koşulsuz güvenebilirsiniz!

    Anlık ihtiyaçlar için anlık çözümler!

    Cloud altyapısının avantajıyla anlık olarak kaynak ihtiyacınız ve ziyaretçileriniz arttığında, yine anlık olarak sisteminize kaynak ekleyebilirsiniz. Örnek olarak, eğer belirli birkaç gün için yüksek ziyaretçi sayısına sahip olacağınızı öngörüyorsanız, o günler için sisteminize ekstra kaynak ekleyebilirsiniz. Böylece gereksiz olarak büyük sunucu almak yerine, sadece yüksek kaynağa ihtiyacınız olan günler için kaynak ekleyerek yalnızca o günlere ait fazladan kaynak kullanımı için ücret ödersiniz. Böylece hem kesintisizliğinizi hem de bütçenizi korursunuz.

    Sunucularınızı ücretsiz yönetiyoruz!

    Bildiğiniz gibi hosting şirketleri VPS ve dedicated sunucular için teknik destek hizmeti vermez. Bu hizmet maliyetli ve zaman alan bir hizmet olduğundan, genellikle şirketler bu hizmeti ek ücret ile sunar. Fakat hozzt.com olarak teknik destek hizmeti ile perçinlenmiş markamızın gücüyle sunucunuza ücretsiz teknik destek sunuyoruz. Herhangi bir problemde bizimle iletişime geçebilir, sunucunuzun yönetim, monitör, yedekleme konuları ile ilgili bizden yardım isteyebilir veya dilediğiniz herhangi bir konuyu danışabilirsiniz. Biz buradayız, sizi bekliyoruz.

    Güvenlik ve yedekleme her şeyden önce gelir!

    Sitelerinizin güvenliği için sunucu üzerinde alınabilecek tüm önlemleri biz alıyoruz. Sistemlerimiz gecelik olarak McAfee şirketi tarafından taranmakta ve güvenliği onaylanmaktadır. Ayrıca Maldet taramları da her gece yapılarak sitelerinizin temiz olduğu tescillenmektedir. Ayrıca siteleriniz tarafımızca ücretsiz olarak her hafta yedekleniyor. Böylece herhangi bir zamanda son yedeğinize tekrar dönebiliyorsunuz.

    En iyi fiyat garantisiyle içiniz rahat olsun!

    Fiyatlarımıza güveniyoruz. Aynı hizmeti aynı koşullar ile başka bir firmada daha ucuza bulursanız o hizmeti size bulduğunuz en uygun fiyat ile sunmayı garanti ediyoruz. Böylece hozzt.com ile aldığınız hizmetin hem en kaliteli, hem de en ucuz olduğuna emin olabilirsiniz.

    Size özel müşteri temsilcisi

    Kurumsal ve VIP paketlerimizde destek bildirimleriniz öncelikli olarak yanıtlanmaktadır. Bu, size özel müşteri temsilcisi tanımlanarak sağlanmaktadır. Bildirimlerinizi ilettiğinizde size tanımlanmış müşteri temsilciniz birkaç dakika içinde size yanıt vermekte, böylece günün her saati birkaç dakika içinde sorunuzu iletebilmeniz ve sorununuzu çözümleyebilmeniz sağlanmaktadır.

    Siteniz çok kaynak mı harcıyor? Doğru yerdesiniz!

    Bazı siteler yüksek ziyaretçi ya da optimizasyon sorunları sebebiyle normal hosting paketlerinde izin verilemeyecek kadar cpu harcayabilir. Bu durumda ya VIP paketleri ya da VPS sistemleri düşünmeniz gerekebilir. Bu sistemlerimizde sunucuda yalnızca sizin siteleriniz bulunduğu için, kaynak kullanım limitlerine takılmazsınız. Ayrıca sitenizin ihtiyaçları arttıkça, anlık olarak kaynaklarınızı da arttırarak siteniz kapalı kalmadan kullanmaya devam edebilirsiniz.

    Son teknoloji ile hazırlanmış altyapı ve veri merkezimiz

    Dedicated sunucu ve Cloud VPS sunucu hizmetlerimizde bütün sunucularınız son teknoloji ürünü donanım ve ekipmanları kullanıyor. Yedekli sistemlerimiz ile %99.99 network kesintisizliği sunuyoruz. Türkiye’de barınan sunucularımız ile maksimum hız, maksimum güvenlik ve 7/24 teknik destek hizmeti bir arada!

    Powered by WHMCompleteSolution