Eğer henüz bir web siteniz yoksa veya mevcut hosting sağlayıcınızdan memnun değilseniz hemen %50 indirimle ve ücretsiz domain kampanyasıyla bir hosting hizmeti alabilirsiniz. Hemen buraya tıklayıp %50 indirimli kampanya paketlerimizi inceleyebilirsiniz.


******************************************


Eğer alan adınız şirketimiz tarafından size henüz verilmemiş ise ip adresiniz yardımıyla aşağıdaki linkten cPanel’inize giriş yapabilirsiniz.

http://IPadresi/cpanel

 

Alan adınız şirketimiz tarafından verildikten sonra, domain adınız yardımıyla aşağıdaki linkten cPanel’inize giriş yapabilirsiniz.

http://www.siteadi.com/cpanel

ya da

http://cpanel.siteadi.com/

ya da

http://www.siteadi.com:2082/

 

Kullanıcı adınız ve şifreniz şirketimiz tarafından size gönderilen “Hozzt Hesap Bilgileri” mailinde yer almaktadır. Yukarda belirtilen linkler yardımıyla girdiğiniz cPanel giriş sayfasındaki boşluklara bizden gelen mailde yer alan bilgileri yazarak cPanel’inize giriş yapabilirsiniz.

 

Hatırlatma: Şunu asla unutmayınız, her bir cPanel’in tek bir girişi vardır. Ayriyeten yarattığınız alt domainler ya da addonlar ayrıca bir cPanel’e ya da girişe sahip değillerdir. Başka bir değişle; addon domaininizin cPanel’ine giriş yaparsanız, sadece ana cPanel’inize giriş yapmış olursunuz.


Bu cevap yeterince yardımcı oldu mu?
Bunları da okuyun
cPanel’de Backup Dosya Türleri (Görüntülenme: 4486)

Powered by WHMCompleteSolution