Sunday, July 19, 2020

Merhaba,
 
1 Haziran itibariyle tüm ülke olarak girdiğimiz normalleşme sürecinde, son 3 ayda yaşanan sıkıntılara bir nebze olsun destek olabilmek adına Hozzt yanınızda olmaya devam ediyor. Sunulan indirim ve kampanya desteğinin devam etmesine yönelik ilettiğiniz yoğun talepler karşısında önümüzdeki hafta boyunca hem yeni hosting ve reseller alımında %50 indirim hem de süre uzatmada üst pakete geçiş kampanyaları kısa bir süre için ve sınırlı stokla tekrar başlatıldı. 

1) Yeni alacağınız hosting ve reseller paketlerinde bu hafta için %50 indirim ve ücretsiz domain kampanyası yeniden aktive edildi. Hemen %50 indirimden faydalanıp paketinizi alabilirsiniz.

Kampanya kodu: 50HOZZT
 
Hemen hozzt.com/linux-hosting sayfasından paketlerimizi inceleyip siparişinizi oluşturabilirsiniz.
 
50HOZZT kupon kodunu kullanarak vereceğiniz siparişinizde hem hosting ve reseller paketlerinde %50 indirim, hem ücretsiz domain, hem de ücretsiz ssl sertifikası alabileceksiniz.
 
2) Mevcut hizmeti olan kullanıcılarımız paket sürelerini uzattıklarında ek ücret alınmadan paketleri bir üst pakete yükseltilecektir Örnek olarak Mega paket ücretiyle paket yenilemesi yaptığınızda Deka pakete geçişiniz yapılacaktır. Bunun için destek bildirimi üzerinden ulaşmanız ve paket yenilemek istediğinizi bildirmeniz yeterli olacaktır.
 

Umuyoruz ki çok kısa zamanda bugünler de geçecek ve her şey çok daha güzel olacaktır. Bu süre içinde kendinize ve yakınlarınıza çok iyi bakmanızı, dışarı çıktığınızda sosyal mesafe kurallarına dikkat edip maskenizi çıkarmamanızı rica ediyoruz.
 
Çünkü bizim için çok değerlisiniz.
 
Hozzt.com Ekibi

<< Geri