Hozzt.com Hakkında

Hozzt.com, 10 yıldır bilişim sektöründe hizmet vermekte olan Pupa Services'in markalarından biridir ve %100 Türk sermayesi ile kurulmuş ve yönetilmekte olan bir şirkettir.

Hozzt.com, yıllardır bünyesinde toplamda binlerce kullanıcı ve on binlerce websitesini barındırmış ve barındırmaya devam etmektedir.

Hozzt.com, Telekomünikasyon Kurumu onaylı olarak resmi bir şekilde hizmet vermektedir.

Hozzt.com, benimsediği kullanıcı odaklı yaklaşım ile yıllardır kullanıcılarına en uygun fiyatlarla en kaliteli hizmeti sunmaktadır.

Hozzt.com yıllardır kullanıcılarının tavsiyeleri ve referansları ile büyümüş bir servistir. Yılların tecrübesi ile her türlü soru ve sorununuza nazik ve hızlı yanıtlar vererek işlerinizi kolaylaştırmak en büyük amacımızdır.

Hozzt.com'un tüm çalışanları Türkiye'nin en kaliteli üniversitelerinden Orta Doğu Teknik Üniversitesi'nin ilgili mühendislik bölümlerinden mezundur ve yıllardır sektör içinde tecrübe kazanmışlardır.

Hozzt.com, yıllar içinde birçok kişisel ve kurumsal websitesinin yanısıra, büyük holdingler, e-ticaret siteleri, bakan ve milletvekillerimizin kişisel websiteleri, sinema filmleri ve sanatçıların resmi web sitelerine ev sahipliği yapmış ve hala da yapmaktadır.

Kullanıcılarımıza sorduğumuzda Hozzt'u seçmelerindeki temel sebeplerin, Hozzt'un Türkiye'nin uptime oranı en yüksek serverlarına sahip olması, her türlü destek talebine anında yanıt alabilmeleri, karşılarında sürekli nazik ve yardıma hazır bir ekip bulabilmeleri ve fiyatlarının Türkiye'nin en uygun fiyatları olması olduğunu söylemişlerdir.

Bize, her türlü soru ve sorununuz için iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Size her konuda yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

İster küçük bir kişisel websitesine, ister her gün yüzbinlerce kişinin girdiği bir e-ticaret sitesine sahip olun, bizim için çok önemlisiniz!

Kurumsal Bilgiler:

Pupa Services LTD.

Adres: Famagusta Serbest Ticaret Bölgesi, NO: 464, Gazi Mağusa / KKTC

Hozzt.com'da İş Olanakları

Hozzt.com yeni çalışma arkadaşları arıyor!

Aşağıda yer alan açık pozisyonları inceleyebilir ve size uygun olduğunu düşündüğünüz pozisyon için başvuruda bulunabilirsiniz. Başvurularınız ile birlikte referans olarak gösterebileceğiniz çalışmalarınızı da göndermeyi unutmayınız. Ön başvurunuz için bir adet fotoğraflı özgeçmişiniz ile birlikte inceleyebileceğimiz birkaç çalışmanızı göndermeniz yeterli olacaktır.

PHP-MYSQL BİLEN YAZILIM UZMANI

İyi derecede PHP ve MySQL'e hakim,
Yeterli derecede HTML ve CSS bilen,
Yurtdışı müşterilerimiz ile iletişimde olabilmek için İngilizce konuşabilen.

FLASH-PHOTOSHOP BİLEN TASARIM UZMANI

Flash ve Photoshop'a hakim,
Bir websitesi tasarımını baştan sona yapabilecek,
İyi derecede actionscript bilen,
Yurtdışı müşterilerimiz ile iletişimde olabilmek için İngilizce konuşabilen.

Aranılan adaylardan beklenen genel özellikler:

Genç, dinamik, enerjik ve yaratıcı,
Ofiste tam zamanlı çalışabilecek,
Mazeret üretmeyen,
Güzel bir müzik zevkine sahip,
Ankara'da ikamet eden,
Esnek çalışma saatlerine uyabilecek,
Eleştiri kabul edebilen,
Hafta sonu etkinliklerine (sinema, oyun, piknik, paintball, yemek..) katılabilecek,
Hoşsohbet...

Eğer aranan özelliklerin sizde olduğunu düşünüyorsanız hemen kariyer@hozzt.com mail adresimize fotoğraflı bir özgeçmişiniz ile birlikte, yapmış olduğunuz çalışmaları inceleyebileceğimiz bir dokümanı gönderebilirsiniz, veya aşağıdaki başvuru formunu doldurarak da bize ulaşabilirsiniz.

Kadın Erkek
Bekar Evli Boşanmış
Tamamlandı Tamamlanmadı Muaf
Kullanıyorum Kullanmıyorum Çok seyrek kullanıyorum

Hozzt Ofisinden Görüntüler

Hozzt.com destek ekibi, finans departmanı, yönetim ve yazılımcıların nasıl bir ortamda çalıştığını merak eden ve ısrarla isteyen kullanıcılarımız için Çankaya ofisimize ait bazı fotoğrafları inceleyebilirsiniz. Diğer şubelerimize ait fotoğraflar da kısa bir süre içinde eklenecektir. Hozzt.com olarak eğlenceyi ciddiyetle buluşturan, rahat ve huzur verici bir ortamda çalışmak, kullanıcılarımıza verdiğimiz hizmeti bir kat daha arttırıyor.

Bazı Referanslarımız

2006 yılından bugüne kadar hizmet verdiğimiz on binlerce referansımızın yalnızca bir kısmı aşağıdadır. Daha fazla referans bilgisi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Hozzt.com İçin Kullanıcılarımız Ne dediler?

Hozzt.com kullanıcılarının bir kısmı hozzt.com hakkında düşündüklerini ve hozzt.com deneyimlerini Türkiye'nin en büyük hosting rehberi üzerinde paylaşmışlar, teşekkür ederiz.

Bu yorumları okumak için lütfen tıklayınız.

Ayrıca kullanıcılarımızın kendi müşteri panelleri üzerinden yazdıkları yorumları da müşteri yorumları sayfamızdan inceleyebilirsiniz.

Eğer siz de kullanıcımızsanız ve müşteri panelinizden bizim hakkımızda yorum yazmak isterseniz hemen tıklayarak yorumunuzu bizimle ve tüm ziyaretçilerimizle paylaşabilirsiniz.

Banka Hesap Numaralarımız

Ödeme yapabilmeniz için hesap numaralarımız aşağıdaki gibidir. Ödemeleriniz Türk Lirası olarak kabul edilmektedir. Güncel kur üzerinden düzenleme yapıp TL olarak gönderim yapabilirsiniz.

İŞ BANKASI
GAZİMAĞUSA ŞUBESİ
Türk Lirası Hesabı

İsim: PUPA SERVICES LTD
IBAN: TR05 0006 4000 0016 8200 4952 98
Şube Kodu: 6820
Hesap Numarası: 0495298
GARANTİ BANKASI
GAZİMAĞUSA ŞUBESİ
Türk Lirası Hesabı

İsim: PUPA SERVICES LTD
IBAN: TR07 0006 2001 2890 0006 2992 47
Şube Kodu: 1289
Hesap Numarası: 6299247
GARANTİ BANKASI
GAZİMAĞUSA ŞUBESİ
Amerikan DOLARI Hesabı

İsim: PUPA SERVICES LTD
IBAN: TR10 0006 2001 2890 0009 0983 22
Şube Kodu: 1289
Hesap Numarası: 9098322

Hozzt.com Network ve Datacenter

Websitelerinizin bulunduğu sunucuların barındırıldığı datacenter'ı daha yakından görmek ister misiniz?

Dünyanın en yüksek teknolojileri ile donatılmış datacenter'larında barınan siteleriniz, 7 gün 24 saat güvenlik sorumluları tarafından her türlü soruna karşı kontrol edilir. Sizin içiniz rahat olsun, biz sizin için çalışıyoruz.

PARTNERLERİMİZ

DATACENTER'A AİT FOTOĞRAFLAR

Resmi Faaliyet Belgesi

Hozzt.com Telekomünikasyon Kurumu tarafından yetkilendirilmiş yasal bir host satıcısıdır!

Hosting sektöründe yasal yetki belgesi sahibi kuruluşlar ile çalışmanız çok önemlidir. Böylece hiçbir durumda mağdur olmaz, her koşulda hakkınızı sonuna kadar alabilirsiniz. Bu sebeple aşağıda gösterildiği gibi yetki belgesi sahibi kurum ve kuruluşlar ile çalışmanızı öneririz.

Hozzt.com, Telekomünikasyon Kurumu tarafından verilen ve ancak uzun araştırmalar ve tespitler sonucu alınabilen Resmi Faaliyet Belgesi'ne sahiptir ve bu özelliği ile çoğu web hosting sitesinin bir adım önündedir.

Söz veriyoruz!

Sitenizin sizin için ne kadar önemli olduğunu ve hosting şirketinizle yaşayabileceğiniz bir problemin, iş akışınızı doğrudan etkileyebileceğini çok iyi biliyoruz. Hizmetlerimize güveniyoruz. Aldığınız hizmet için pişman olmamanızı sağlamak için size birçok garanti sunuyoruz. Hozzt ile çalışırken, her durumda karşınızda samimiyetle size yardımcı olmak isteyen bir ekip olduğunu bilmenizi istiyoruz.
1. Sözümüz
15 gün para iade garantisi
Kendimize güveniyoruz ve sizi mutlu edebileceğimizi biliyoruz. Memnun kalmazsanız 15 gün koşulsuz para iade garantisi sunuyoruz! Para iade garantisi bütün hosting ve reseller hizmetlerimizde mevcuttur. Üye olduğunuz tarihten itibaren 15 gün boyunca geçerlidir. (Detaylar)


2. Sözümüz
%99.9 kesintisizlik garantisi
Sitelerinizin sürekli kesilmesinin ne kadar sıkıntılı bir durum olduğunu biliyoruz. Bu sebeple sitelerinizin kesintisizliğini garanti ediyoruz. %99.9 kesintisizlik garantimiz ile eğer bu sözümüzü tutamazsak, kalan hizmet süreniz kadar süre size ücretsiz hizmet veriyoruz.


3. Sözümüz
7/24 teknik destek garantisi
Gece vakti bir sorun yaşadığınız ve hosting şirketinizden sabaha kadar destek bildiriminize yanıt vermelerini beklediğiniz oldu mu hiç? Hozzt ile bu sorunları yaşamazsınız. Bütün ekibimiz 7/24 hizmet verdiği için gece veya gündüz fark etmez, her talebinize dakikalar içinde yanıt alırsınız.


4. Sözümüz
En iyi fiyat garantisi
Birçok hosting şirketinde birbirine benzer birçok hosting paketi bulabilirsiniz. Biliyoruz ki birçok kullanıcı için hosting hizmetlerinde hizmet kalitesi fiyattan daha önemlidir, fakat Hozzt olarak kullanıcılarımızın en iyi hizmeti aldıklarından emin olsak da, en iyi fiyatı da sunmayı garanti ediyoruz!


5. Sözümüz
Ücretsiz transfer garantisi
Hosting şirketinden memnun olmayan kullanıcılar için en büyük problem, başka bir hosting şirketine geçseler bile sitelerinin taşınmasının zor olacağını düşünmeleridir. Hozzt servislerini kullanmak isteyen kullanıcıların tüm sitelerini ücretsiz olarak taşıyıp hazır halde teslim ediyoruz. (Detaylar)


6. Sözümüz
Anında aktivasyon garantisi
Her kullanıcı yeni aldığı hizmete bir an önce sahip olmayı ister. Bunu çok iyi biliyoruz. Bu sebeple bizden aldığınız tüm hizmetleri 3 dakika içinde aktive edip hazır halde teslim ediyoruz. Hosting, reseller ve alan adı hizmetlerinizi ödemenizle birlikte hemen hazırlıyoruz.Hozzt altyapısına genel bakış

Müşteri Hizmetleri

 • 7/24 Telefon Destek
 • Ticket/E-mail Destek
 • Müşteri Destek Paneli
 • Sertifikalı Uzman Ekip
 • Günlük/Haftalık Yedekleme
 • Ödüllü Teknik Destek

Güvenlik Hizmetleri

 • Firewall Yönetimi
 • PCI Güvenlik Taraması
 • DDOS Koruma Altyapısı
 • Saldırı Algılama Sistemi
 • Güvenlik Danışmanlığı
 • SSL Sertifikaları

İşletim Sistemleri

 • Ubuntu 10.04
 • Debian 6.0.2.1
 • FreeBSD 8.0/9.0
 • CentOS 5.4/5.5/6.0+
 • Windows Server 2008
 • Windows Server 2012

Yazılım Altyapısı

Hozzt olarak hem sunucularımıza, hem de kullanıcı yönetimi sistemlerimizde birçok yazılım kullanıyoruz. Kullandığımız tüm yazılımlar lisanslıdır ve düzenli olarak güncellenir. Lisanslı yazılım kullanıldığı için anlık olarak tüm güncellemeler uygulanabilmekte ve her zaman maksimum güvenlik sağlanabilmektedir. Linux serverlarımızda CentOS işletim sistemi ile cPanel / WHM kontrol paneli kullanılmaktadır. Windows serverlarımızda ise Windows işletim sistemi ile Plesk kontrol paneli kullanılmaktadır.

Kullanıcı yönetim sistemi olarak hazır frameworkler üzerinde kendi geliştirdiğimiz sistemlerimizi kullanıyoruz. Kendi websitemizde de son teknolojiyi takip ederek responsive olacak şekilde geliştirdiğimiz sistemlerimizi sürekli geliştiriyor ve yeni hizmetler ekliyoruz.

Veri Merkezimiz

Dünyanın en yüksek teknolojileri ile donatılmış verimerkezimizde barınan siteleriniz, 7 gün 24 saat güvenlik sorumluları tarafından her türlü soruna karşı kontrol edilir. Olası tüm teknik problemlere karşı deneyimli sistem mühendislerimiz her an sunucuları izler ve bir sorun olduğunda anında müdahale eder. Sizin içiniz rahat olsun, biz sizin için çalışıyoruz.

Son Teknoloji Donanım

Tüm Hozzt sunucuları son teknoloji donanım kullanır. Düzenli olarak yazılım ve donanım güncellemeleri ile sunucular taranır ve gerekli düzenlemeler yapılır. Dell marka sunucular ile sunduğumuz sanallaştırma ağımızda 7/24 güvenlik taramaları ve maksimum sunucu güvenliği sağlanır. Böylece kullanıcılarımızın siteleri güvenle yayınına devam eder.